Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
profesjonalne storny firmowe
tlobramkapilkanurekptakptakptakptak
Strony www

Dynamiczne aplikacje internetowe

Skoro Twoja firma działa sprawnie, to musi też tak działać Twój serwis www. Podstawą skuteczności przekazu internetowego jest jego funkcjonalność. Stawiamy na rozwój nowych technologii internetowych, więc na projektowanych przez nas stronach www zawsze wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania zwiększające ich szybkość i interaktywność. Oferujemy skorzystanie z rozwiązań internetowych odpowiedzialnych za dynamiczny przekaz informacji zawartych na

stronie www (skuteczne aplikacje internetowe).

Aplikacje internetowe

usprawniają wiele procesów związanych ze skutecznym funkcjonowaniem zarówno niewielkiej strony www, jak i dużego serwisu internetowego:
 • obsługa komunikacji z klientami
  (np. interaktywne formularze, zapytanie ofertowe)
 • prezentacja produktów i usług
  (np. katalog produktów, galeria)
 • wyszukiwanie informacji
  (np. wyszukiwarka słów)
 • wspomaganie sprzedaży
  i dystrybucji produktów

  (np. sklep internetowy)
 • systemy składania zamówień

Nowoczesne technologie
natchną Twój serwis www
duchem przyszłości

Pionki do gry, aplikacje

Stosowane przez nas aplikacje internetowe

mają wiele specyficznych zastosowań, w zależności od tego, jaki cel chcemy osiągnąć na konkretnej stronie www. Chcąc ułatwić klientowi wybór, doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania dostosowane do profilu działalności firmy.

Najczęściej stosowane aplikacje internetowe:

FORMULARZ KONTAKTOWY – oprócz tradycyjnego kontaktu poprzez e-mail przydatnym rozwiązaniem jest formularz znajdujący się bezpośrednio na stronie www. Pozwala on na szybkie wpisanie pytania na stronie www bez konieczności uruchamiania programu pocztowego. Osoba odwiedzająca serwis www ma ponadto wrażenie, że to właściciel strony www wyszedł z inicjatywą kontaktu, przez co chętniej wypełni gotowy formularz niż stworzy od nowa wiadomość e-mail. Ustalając nazwy pól do uzupełnienia oraz decydując które z pól muszą zostać obowiązkowo wypełnione wpływamy na to jakie dane przekaże nam internauta. Wysłana ze strony www wiadomość trafia na wyznaczoną skrzynkę pocztową.

NEWSLETTER – moduł dodawany do strony www służący zbieraniu adresów e-mail osób zainteresowanych otrzymywaniem wiadomości na konkretny temat. Korzystając z bazy adresów można rozsyłać pocztą elektroniczną wiadomości do wybranej grupy o określonej treści. Dzięki newsletterowi osoby będą informowane o nowościach na stronie www oraz o wszelkich informacjach jakie uznamy za godne rozesłania. Newsletter tak jak zwykła wiadomość e-mailowa może być wysyłany w postaci tekstu lub w atrakcyjnej formie graficznej (pobieranie grafiki z serwera).

MAPA SERWISU – przedstawia zasoby strony www w postaci drzewa z aktywnymi odnośnikami do stron www i podstron www. Mapa serwisu www wykorzystywana jest zazwyczaj w dużych serwisach internetowych gdzie rozbudowana jest struktura stron www, wówczas wyszukanie konkretnego działu staje się problematyczne. Pomocna jest wówczas mapa serwisu gdzie w postaci drzewka rozrysowane jest całe menu strony www i z poziomu którego można przenieść się do szukanego działu.

ANKIETA – sonda internetowa to jeden ze sposobów interaktywnej komunikacji z użytkownikami. Dzięki odpowiednio postawionemu pytaniu oraz właściwie zaproponowanym odpowiedziom, można zebrać informacje na istotny dla nas temat.

SKLEP INTERNETOWY – sprzedaż bez ograniczeń przestrzeni i czasu. Handel elektroniczny dotychczas wspierający jedynie kanały sprzedaży, dziś stał się głównym sposobem kontaktu z klientem. Sklep internetowy to aplikacja internetowa umożliwiająca przejrzystą prezentację towarów oraz pozwalająca klientom na dokonanie zakupów z poziomu strony internetowej. Płatność za zamówione towary zazwyczaj odbywa się przy odbiorze towaru lub za pomocą kart płatniczych.

MATERIAŁY DO POBRANIA – możliwość pobrania danych zapisanych w dowolnych formatach plików bezpośrednio z strony www, np. oferta, katalog produktów, upoważnienie, formularz zamówienia.

WERSJE JĘZYKOWE – materiał przedstawiony na stronie www może być w kilku wersjach językowych.

ZAPYTANIE OFERTOWE – elektroniczny formularz umożliwia przesłanie stosownego zapytania odnośnie produktów i usług bezpośrednio ze strony www. Wiadomość trafia na skrzynkę poczty elektronicznej wyznaczonego pracownika.

WYSZUKIWARKA SŁÓW NA STRONIE WWW – moduł pozwala na przeszukiwanie zasobów strony www. Po wpisaniu w pole wyszukiwarki słowa kluczowego charakteryzującego rodzaj szukanych informacji, zostaje wyświetlona lista odnośników zawierających podane słowo. Mechanizm ten pozwala na szybkie dotarcie do informacji w jak najkrótszym czasie. Interfejs wyszukiwarki może zostać umieszczony w dowolnym miejscu na stronie www.

DRUKOWANIE STRONY – mechanizm pozwala użytkownikom serwisu www na wydrukowanie określonych treści ze strony www. Dokumenty są specjalnie zoptymalizowane w celu nadania im korzystnego wyglądu na wydruku, np. na górze strony wydrukowane zostanie logo firmy, na dole strony dane teleadresowe.

PUNKTY DYSTRYBUCJI SPRZEDAŻY – moduł umożliwia graficzną prezentację sieci placówek z użyciem interaktywnej mapy. Każdemu z punktów na mapie reprezentującemu miejscowość, przypisane są dane placówki lub osób kontaktowych. Istnieje możliwość nanoszenia na mapę dowolnego punktu i przyporządkowania mu nazwy i danych teleadresowych.

MAPA DOJAZDOWA DO FIRMY – interaktywna mapa ukazuje na pierwszym planie ogólne umiejscowienie firmy na tle ważniejszych punktów miasta, natomiast po kliknięciu w animowany punkt przechodzimy na kolejny plan, tym razem jest to szczegółowe położenie firmy w jej najbliższym otoczeniu.

KATALOG PRODUKTÓW – możliwość szybkiego odnalezienia produktu według określonych kryteriów. Zastosowanie interaktywnego katalogu produktów pozwala użytkownikowi oglądającemu ofertę na stronie www na łatwe dotarcie do opisu konkretnego produktu spełniającego jego wymagania.

CENNIK – czytelna prezentacja aktualnych cen produktów, z podziałem na logiczne kategorie, które ułatwiają znalezienie ceny na konkretny produkt.

SYSTEM AUTORYZACJI – moduł na stronie www mający za zadanie zabezpieczenie danych zamieszczonych w serwisie www, wejście do niektórych części serwisu zabezpieczone jest hasłem autoryzacyjnym.

POLEĆ STRONĘ ZNAJOMEMU – dzięki temu modułowi użytkownik może poprzez uzupełnienie kilku pól formularza polecić stronę www swojemu znajomemu.

STATYSTYKA ODWIEDZIN – system monitorowania aktywności na stronie www, dostarcza podstawowych informacji o odwiedzinach na stronie w różnych przedziałach czasu. Szczegółowe informacje zawarte w raportach dotyczą:
- ilości odwiedzin na stronie www w danym okresie czasu
- poszukiwanych przez internautę słów kluczowych
- adresu z jakiego użytkownik trafił na stronę www
- kraju, z jakiego użytkownik oglądał witrynę www
Taka wiedza pozwala efektywnie wykorzystywać serwis internetowy i modyfikować go w taki sposób aby lepiej spełniał oczekiwania i potrzeby klientów.

PREZENTY MULTIMEDIALNE – tapety komputerowe, wygaszacze ekranu to przykłady elektronicznych prezentów, które po zainstalowaniu na komputerze klienta mogą z powodzeniem realizować zadania marketingowe – promocja produktu, firmy.

CMS – pozwala użytkownikom samodzielnie zarządzać informacją na własnych stronach internetowych. Zmiana treści na stronach www jest bardzo łatwa i odbywa się za pomocą panelu administracyjnego dostępnego po podaniu hasła.

Dynamiczne aplikacje internetowe
Przykładowe projekty naszych realizacji stron www dla firm...

STRONY internetowe

Od 25 lat tworzymy strony internetowe, zarówno małe firmowe strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony projekt strony www. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy pomóc Twojej stronie www...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42