Aura Tech

Branża — Informatyka

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Aura Tech to firma z ponad dwudziestoletnim doświdaczeniem w branży informatycznej. Dostarcza z sukcesem rozwiązania w zakresie procesów zewnętrznych jak i wewnętrznych zarówno dla małych jak i dużych firm.

WYZWANIE

Z firma współpracujemy od wielu lat na różnych polach. Z związku z rozszszeniem działalności i utworzeniem nowej firmy Aura Tech powstała potrzeba zaprojektowania wizerunku i opracowanie materiałów reklamowych dla firmy. Firma poprzez nowy wizerunek chciała być pozycjonowa w branży jako nowoczesny i profesjonalny partner dla firm w zakresie oprogramowania wspierającego procesy firmowe.

REALIZACJA

Otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania pakietu materiałów reklamowych. Kształ i budowa logo firmy miała była inspiracją do stworzenia motywu graficznego dla tworzenia firmowego przekazu firmy. Klient oczekiwał, aby nowy wizerunek firmy był przede wszystkim prosty, czytelny i nowoczesny. Ma to bowiem związek z branżą w jakiej Aura Tech działa – jest to branża informatyczna, zwiazana z nowymi technologiami i wsparciem firm w zakresie usprawniania procesów firmowych. W początkowym etapie zaprojektowaliśmy zestaw materiałów identyfikacyjnych do podstawowej komunikacji z klientem – materiały graficzne, teczka. Całość utrzymana w kolorystyce firmowej z wyeksponowaniem symbolu graficznego. Współpaca z klientem przebiegała wieloetapowo w zależności od doraźnych potrzeb firmy, a w ramach współpracy zostały przez nas zaprojektowane banery, roll’upy i ścianki wystawiennicze, jak również grafiki do strony www, reklama prasowa oraz kalendarze firmowe. Analiza branży, jak również aktywna interakcja z klientem zaowocowały wykrystylizowaniem wizerunku jaki firma od nas oczekiwała – nowoczesnej i dynamicznej firmy informatycznej, lidera w branzy rozwiązań dla firm.

ZADANIA WYKONANE
 • identyfikacja wizualna
 • teczka reklamowa
 • grafiki do strony www
 • ścianka targowa
 • zestaw rollupów
 • banery wielkoformatowe
 • torba dla marki
 • kalendarze firmowe
 • reklama prasowa
 • billboardy firmowe
 • grafika na samochody
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie banerów ściennych, efektywna reklama z najwyższej jakości grafiką

Billboard reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Efektywność baneru na ścianę reklamowego w ogromnej mierze zależy jednak od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Pozytywnie opracowany baner może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z dbałością o szczegóły i w celu skutecznego podania przekazu marki.

strzałka

Tworzenie billboardu reklamowego - pomysł i kreacja

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z idealną równowagą barw, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować kolory pasujące do brandingu marki, co poza tym rozwija jej atrakcyjność wizualną. Billboard wielkoformatowy zawiera pogrubiony, rzucający się w oczy tekst, z adekwatnym rozmiarem i stylem czcionki. Prawidłowo przemyślane jest też użycie obrazów i grafiki, z odpowiednią równowagą pomiędzy tekstem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali reguły projektowania, żeby opracować baner na ścianę reklamowy, jaki jest zarówno porządny, jak i efektowny. Rezultatem jest produkt odpowiedni z wizerunkiem marki, który służy jako skuteczny billboard reklamowy.

strzałka

Baner reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że pomysł graficzny baneru robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość i długowieczność. Dbałość o szczegóły dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest fenomenalnym przykładem poprawnie opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest wydajną promocją przez cały rok. Efektywna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Tworząc materiały promocyjne, powinno się zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy doskonałym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Efektywnie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny baner na ścianę reklamowy. W czasie opracowania baner na ścianę reklamowego zasadniczy jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu artykułów reklamowych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Na koniec, profesjonalnie zaprojektowany billboard zgodny z grafiką firmy jest potężnym narzędziem do skutecznej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42