Aura Tech

Branża — Informatyka

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Aura Tech to firma z ponad dwudziestoletnim doświdaczeniem w branży informatycznej. Dostarcza z sukcesem rozwiązania w zakresie procesów zewnętrznych jak i wewnętrznych zarówno dla małych jak i dużych firm.

WYZWANIE

Z firma współpracujemy od wielu lat na różnych polach. Z związku z rozszszeniem działalności i utworzeniem nowej firmy Aura Tech powstała potrzeba zaprojektowania wizerunku i opracowanie materiałów reklamowych dla firmy. Firma poprzez nowy wizerunek chciała być pozycjonowa w branży jako nowoczesny i profesjonalny partner dla firm w zakresie oprogramowania wspierającego procesy firmowe.

REALIZACJA

Otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania pakietu materiałów reklamowych. Kształ i budowa logo firmy miała była inspiracją do stworzenia motywu graficznego dla tworzenia firmowego przekazu firmy. Klient oczekiwał, aby nowy wizerunek firmy był przede wszystkim prosty, czytelny i nowoczesny. Ma to bowiem związek z branżą w jakiej Aura Tech działa – jest to branża informatyczna, zwiazana z nowymi technologiami i wsparciem firm w zakresie usprawniania procesów firmowych. W początkowym etapie zaprojektowaliśmy zestaw materiałów identyfikacyjnych do podstawowej komunikacji z klientem – materiały graficzne, teczka. Całość utrzymana w kolorystyce firmowej z wyeksponowaniem symbolu graficznego. Współpaca z klientem przebiegała wieloetapowo w zależności od doraźnych potrzeb firmy, a w ramach współpracy zostały przez nas zaprojektowane banery, roll’upy i ścianki wystawiennicze, jak również grafiki do strony www, reklama prasowa oraz kalendarze firmowe. Analiza branży, jak również aktywna interakcja z klientem zaowocowały wykrystylizowaniem wizerunku jaki firma od nas oczekiwała – nowoczesnej i dynamicznej firmy informatycznej, lidera w branzy rozwiązań dla firm.

ZADANIA WYKONANE
 • identyfikacja wizualna
 • teczka reklamowa
 • grafiki do strony www
 • ścianka targowa
 • zestaw rollupów
 • banery wielkoformatowe
 • torba dla marki
 • kalendarze firmowe
 • reklama prasowa
 • billboardy firmowe
 • grafika na samochody
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie banerów ściennych, wydajna reklama z wysokiej jakości

Baner na ścianę reklamowy to potężne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność baneru na ścianę reklamowego w znacznej mierze zależy jednakże od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Pozytywnie zaprojektowany baner reklamowy może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość marki. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Prezentujemy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z dbałością o szczegóły i w celu skutecznego przekazania przekazu firmy.

strzałka

Projektowanie baneru reklamowego - idea i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest efektowny wizualnie, z idealną równowagą kolorów, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować odcienie pasujące do brandingu marki, co poza tym polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, wyraźny tekst, z dobrym rozmiarem i stylem czcionki. Odpowiednio przemyślane jest też użycie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą pomiędzy nadrukiem a obrazem. Graficy skutecznie wykorzystali zasady projektowania, aby opracować baner reklamowy, jaki jest zarówno schludny, jak i porywający. Efektem jest produkt odpowiedni z wizerunkiem firmy, który służy jako wydajny banner reklamowy.

strzałka

Billboard reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że pomysł graficzny baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co zapewnia solidność i długowieczność. Troska o detale widoczna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest świetnym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną reklamą przez cały rok. Wydajna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Opracowując materiały reklamowe, winno się zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy świetnym przykładem dobrze opracowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny baner na ścianę reklamowy. W trakcie opracowania billboard reklamowego istotny jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu artykułów promocyjnych, a ten baner jest tego perfekcyjnym przykładem. Na koniec, profesjonalnie opracowany baner na ścianę zgodny z grafiką marki jest ogromnym narzędziem do wydajnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42