Aura Tech

Branża — Informatyka

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Aura Tech to firma z ponad dwudziestoletnim doświdaczeniem w branży informatycznej. Dostarcza z sukcesem rozwiązania w zakresie procesów zewnętrznych jak i wewnętrznych zarówno dla małych jak i dużych firm.

WYZWANIE

Z firma współpracujemy od wielu lat na różnych polach. Z związku z rozszszeniem działalności i utworzeniem nowej firmy Aura Tech powstała potrzeba zaprojektowania wizerunku i opracowanie materiałów reklamowych dla firmy. Firma poprzez nowy wizerunek chciała być pozycjonowa w branży jako nowoczesny i profesjonalny partner dla firm w zakresie oprogramowania wspierającego procesy firmowe.

REALIZACJA

Otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania pakietu materiałów reklamowych. Kształ i budowa logo firmy miała była inspiracją do stworzenia motywu graficznego dla tworzenia firmowego przekazu firmy. Klient oczekiwał, aby nowy wizerunek firmy był przede wszystkim prosty, czytelny i nowoczesny. Ma to bowiem związek z branżą w jakiej Aura Tech działa – jest to branża informatyczna, zwiazana z nowymi technologiami i wsparciem firm w zakresie usprawniania procesów firmowych. W początkowym etapie zaprojektowaliśmy zestaw materiałów identyfikacyjnych do podstawowej komunikacji z klientem – materiały graficzne, teczka. Całość utrzymana w kolorystyce firmowej z wyeksponowaniem symbolu graficznego. Współpaca z klientem przebiegała wieloetapowo w zależności od doraźnych potrzeb firmy, a w ramach współpracy zostały przez nas zaprojektowane banery, roll’upy i ścianki wystawiennicze, jak również grafiki do strony www, reklama prasowa oraz kalendarze firmowe. Analiza branży, jak również aktywna interakcja z klientem zaowocowały wykrystylizowaniem wizerunku jaki firma od nas oczekiwała – nowoczesnej i dynamicznej firmy informatycznej, lidera w branzy rozwiązań dla firm.

ZADANIA WYKONANE
 • identyfikacja wizualna
 • teczka reklamowa
 • grafiki do strony www
 • ścianka targowa
 • zestaw rollupów
 • banery wielkoformatowe
 • torba dla marki
 • kalendarze firmowe
 • reklama prasowa
 • billboardy firmowe
 • grafika na samochody
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie billboardów, wydajna reklama z wysokiej jakości grafiką

Billboard wielkoformatowy reklamowy to potężne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Efektywność baneru na ścianę reklamowego w znaczącej mierze zależy jednak od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Poprawnie opracowany baner reklamowy może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc podnieść świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Przedstawiamy zaprojektowany billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o detale i w celu skutecznego przekazania przekazu firmy.

strzałka

Projektowanie baneru reklamowego - pomysł i kreacja

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z imponującą równowagą kolorów, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować kolory pasujące do brandingu marki, co ponadto polepsza jej atrakcyjność wizualną. Billboard zawiera pogrubiony, rzucający się w oczy tekst, z właściwym rozmiarem i stylem czcionki. Porządnie przemyślane jest też zastosowanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą między nadrukiem a obrazem. Graficy skutecznie wykorzystali zasady projektowania, ażeby stworzyć billboard reklamowy, jaki jest zarówno schludny, jak i porywający. Efektem jest artykuł zgodny z wizerunkiem firmy, który służy jako wydajny billboard reklamowy.

strzałka

Billboard reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że pomysł graficzny billboardu robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje wytrzymałość i długowieczność. Dbałość o detale widoczna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard reklamowy jest doskonałym przykładem dobrze opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest skuteczną promocją przez cały rok. Efektywna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Opracowując materiały promocyjne, należy zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy świetnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje zalety i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny baner na ścianę reklamowy. W czasie projektowania billboard reklamowego istotny jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Na koniec, profesjonalnie opracowany baner reklamowy zgodny z grafiką firmy jest gigantycznym narzędziem do wydajnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42