Arkada Invest

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Arkada Invest to doświadczony i prężny deweloper na bydgoskim rynku mieszkaniowym. Z sukcesami funkcjonuje od lat 90-tych. Współpracujemy już z firmą Arkada Invest od kilku lat. Wykonaliśmy dla niej szereg materiałów reklamowych i całościowych pakietów reklamujących inwestycje budowlane.

WYZWANIE

Firma deweloperska Arkada Invest potrzebowała spójnego wizerunku, wyróżniającego ją spośród firm konkurencyjnych. Logo firmy było już znane w branży deweloperskiej. Miało ono jednak pewne mankamenty, brak było spójności wewnętrznej, więc potrzebny był lifting logo. Ponadto nasz klient posługiwał się materiałami reklamowymi, które były na bardzo różnym poziomie. Mieliśmy opracować spójny pakiet materiałów reklamowych, również materiały firmowe pozostawiały wiele do życzenia.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie wizualnej wykonaliśmy lifting logotypu. Dokonaliśmy kilku niezbędnych zmian, polegających na poprawieniu czytelności, a także nadaniu logotypowi zgrabniejszej, nowocześniejszej formy. Zaproponowaliśmy prostszą typografię w logo, co w konsekwencji zwiększyło czytelność znaku. Wizerunek firmy Arkada Invest miał być maksymalnie oszczędny i surowy. Kolorystycznie oparliśmy projekt o szarości z mocnym akcentem koloru żółtego – barwy występujące w logotypie. Jako strukturę graficzną zaproponowaliśmy przecinające się linie i płaszczyzny – sugerujące przestrzeń architektoniczną. Pojawiające się miejscami łuki nawiązują do motywu arkady występującego w logotypie. Suma sumarum wdrożyliśmy rebranding wielopoziomowy – odświeżenie wizerunku, postrzegania marki na różnych poziomach np. logo, serwis internetowy, materiały biurowe (papier firmowy, wizytówki, koperty itp.), materiały promocyjne (katalogi, teczka, ulotki, itp.).

ZADANIA WYKONANE

Stworzyliśmy nowoczesny wizerunek począwszy od:

  • odświeżenie logo
  • materiały firmowe (wizytówki, papier firmowy, koperty, itp.)
  • spójny pakiet materiałów reklamowych tj. katalog, teczka ofertowa, strona internetowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie banerów, wydajna reklama z wysokiej jakości grafiką

Billboard wielkoformatowy reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Skuteczność billboardu reklamowego w znaczącej mierze zależy wprawdzie od projektu i jakości użytej grafiki. Poprawnie zaprojektowany billboard może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc podnieść świadomość firmy. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Przedstawiamy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu efektywnego podania przekazu firmy.

strzałka

Tworzenie billboardu reklamowego - koncepcja i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z imponującą równowagą odcieni, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać odcienie pasujące do brandingu firmy, co ponadto rozwija jej atrakcyjność wizualną. Baner reklamowy zawiera pogrubiony, widoczny tekst, z właściwym rozmiarem i stylem czcionki. Porządnie przemyślane jest też zastosowanie obrazów i grafiki, z odpowiednią równowagą między nadrukiem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali reguły projektowania, aby opracować baner na ścianę reklamowy, który jest zarówno estetyczny, jak i efektowny. Rezultatem jest produkt zgodny z wizerunkiem marki, który służy jako skuteczny banner reklamowy.

strzałka

Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że projekt billboardu robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i długowieczność. Dbałość o detale widoczna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest fenomenalnym przykładem dobrze opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest efektywną reklamą przez cały rok. Wydajna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Tworząc artykuły promocyjne, winno się zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy doskonałym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Efektywnie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako skuteczny baner na ścianę reklamowy. W trakcie projektowania billboard reklamowego zasadniczy jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego perfekcyjnym przykładem. Krótko mówiąc, profesjonalnie opracowany baner reklamowy zgodny z grafiką marki jest gigantycznym instrumentem do efektywnej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42