Infini

Branża — Infini

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Intrygująco brzmiąca nazwa Infini to podmarka Nicore, dystrybutora e-papierosów. Sukces rynkowy dotychczasowych działań marketingowych napędził dalszy rozwój firmy i potrzebę wprowadzenia na rynek nowej marki e-papierosów.

WYZWANIE

Wyzwaniem, z którym miała się zmierzyć agencja, było zaprojektowanie wizerunku Infini w taki sposób, by jeszcze bardziej uwypuklić walory marki Nicore, jednocześnie odróżniając Infini jaką osobną markę. Nowa linia papierosów skierowana była głównie do kobiet, co musiał jasno komunikować wizerunek – logo, materiały promocyjne, opakowania. Ponadto celem wypromowania nowej marki było umocnienie pozycji Nicore na rynku i poprawa jego widoczności na półkach sklepowych.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, postanowiliśmy zachować te elementy, które składały się na kapitał wizualny marki głównej. Uznaliśmy, że są to: falisty, niedopowiedziany rysunek sugerujący unoszące się smugi dymu papierosowego. Wykorzystując ten rodzaj kreski stworzyliśmy logo – napis Infini jest narysowany falistymi smugami w bezpośredni sposób odnosząc się do wizerunku „matki”. Natomiast zastosowaliśmy całkowicie odmienną kolorystykę: podczas gdy Nicore osadzone było w głębokiej czerni z drobnymi elementami kontrastowych kolorów, w wizerunku Infini dominuje biel z delikatnymi błękitami, szarością oraz mocnym akcentem czerwieni. Wykorzystane środki uszlachetniające opakowanie (matowe wykończenie z elementami połyskującymi i srebrną folia) wzmacniają branding marki i pozycjonują ją w kategorii produktu luksusowego. Eleganckie opakowanie produktu pomogło zdystansować konkurencję i wyróżnić markę Infini na rynku.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • zestaw tworzący opakowanie
  • instrukcja obsługi
  • ulotka reklamowa
  • katalog promocyjny produkty
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie banerów ściennych, skuteczna reklama z wysokiej jakości grafiką

Baner na ścianę reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Efektywność billboardu reklamowego w znacznej mierze zależy jednak od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Dobrze zaprojektowany billboard może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc podnieść świadomość firmy. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Przedstawiamy stworzony billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z dbałością o szczegóły i w celu skutecznego przekazania przekazu marki.

strzałka

Tworzenie baneru reklamowego - pomysł i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z doskonałą równowagą odcieni, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować odcienie pasujące do brandingu marki, co w dodatku poprawia jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, widoczny tekst, z odpowiednim rozmiarem i stylem czcionki. Porządnie przemyślane jest również zastosowanie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą między nadrukiem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali zasady projektowania, by opracować baner na ścianę reklamowy, jaki jest zarówno estetyczny, jak i rozbrajający. Rezultatem jest artykuł właściwy z wizerunkiem firmy, który służy jako efektywny billboard reklamowy.

strzałka

Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że projekt graficzny baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje solidność i długowieczność. Dbałość o detale zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest świetnym przykładem poprawnie zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną reklamą przez cały rok. Wydajna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Tworząc artykuły promocyjne, powinno się zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy fenomenalnym przykładem dobrze opracowanej reklamy marki. Skutecznie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny banner reklamowy. W trakcie tworzenia banner reklamowego istotny jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu artykułów reklamowych, a ten baner jest tego idealnym przykładem. Pokrótce, profesjonalnie opracowany baner reklamowy zgodny z grafiką marki jest potężnym narzędziem do skutecznej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42