RegiusAqua

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

RegiusAqua to jedna z najbardziej doświadczonych firm operujących na rynku uzdatniania wody. Swoje doświadczenie zdobyła na brytyjskim rynku, gdzie zajmowała się procesami produkcyjnymi uzdatniania wody. Zdobyty doświadzcenie zaowocowałao na opracowanie własnych technologii.

WYZWANIE

Firma RegiusAqua zleciła nam opracowanie kompleksowego wizerunku marki i produktów, które bądą sprzedawane na rynku polskim. Oferowane przez firmę produkty to bardzo wysokiej jakości różnego rodzaju urządzenia do uzdatniania wody. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie wizerunku dla marki premium, a tym samym opracowanie szeregu elementów identyfikacyjnych – loga, strony, etykiet, folderów i materiałów reklamowych.

REALIZACJA

RegiusAqua to nowa marka urządzeń do uzdatniania wody, są to produkty bardzo wysokiej jakości i tym samym w wyższej cenie. Typowa marka premium, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Naszą pracę nad materiałami dla klienta rozpoczeliśmy od analizy rynku i konkurencji na rynku polskim, aby w kolejnej części naszej pracy przejść do projektu logo. Zaproponowanowany przez nas projekt logo był bardzo elegancki. Zastosowana typografia oraz sama nietypowa konstrukcja znaku spowodowała, że projekt logo marki był bardzo elegancki, wręcz jak sygnet. Logo marki RegiusAqua to typowe logo herbowe, a użyta kolorystyka – brąz i turkus podkreślają ekskluzywność marki. W kolejnym etapie pracy skoncetrowaliśmy na opracowaniu etykiet produktowych, folderu i firmowej strony www. Wszystkie materiały zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, aby miały znamiona ekskluzywności. Odpowiednio dobrana typografia, kolorystyka, czystość oraz układ materiałów to elementy dzięki, którym udało nam się wykrystalizować linię graficzną nadającą materiałom elegancji i prestiżu. W ramach naszej współpracy z klietem zaprojektowaliśmy również, grafiki na pojazdy oraz materiały POS, wszystko utrzymane we wspólnej linii graficznej i zgodnie z stworzoną identyfikacją firmy. Efeketem naszej pracy jest spójny system identyfikacji, który zyskał pozytywny odzew ze strony klientów firmy. Dzięki opracowanym materiałom marka potrzegana jest jak marka premium.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga znaku
 • wizerunek, identyfikacja wizualna
 • etykieta dla produktu
 • folder wizerunkowy
 • strona internetowa
 • teczka ofertowa
 • grafika na samochody
 • ścianka targowa
 • rollupy
 • billboardy
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie graficzne banerów ściennych, skuteczna reklama z najwyższej jakości grafiką promocyjną

Billboard wielkoformatowy reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Efektywność baneru reklamowego w znacznej mierze zależy jednak od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Pozytywnie zaprojektowany baner może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc podnieść świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Przedstawiamy zaprojektowany baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z troską o detale i w celu efektywnego podania przekazu firmy.

strzałka

Tworzenie baneru reklamowego - pomysł i kreacja graficzna zgodna z tożsamością

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z doskonałą równowagą kolorów, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować barwy pasujące do brandingu marki, co dodatkowo polepsza jej atrakcyjność wizualną. Billboard wielkoformatowy zawiera pogrubiony, rzucający się w oczy tekst, z właściwym formatem i stylem fontów. Porządnie przemyślane jest również użycie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą pomiędzy nadrukiem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali reguły projektowania, ażeby stworzyć baner reklamowy, który jest zarówno czysty, jak i efektowny. Efektem jest produkt zgodny z wizerunkiem firmy, który służy jako wydajny banner reklamowy.

strzałka

Baner reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na ogólny wygląd

Nie dość, że projekt baneru robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co zapewnia trwałość i długowieczność. Troska o detale dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest idealnym przykładem dobrze opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest skuteczną promocją przez cały rok. Efektywna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Opracowując artykuły promocyjne, trzeba zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy idealnym przykładem dobrze opracowanej reklamy firmy. Efektywnie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny billboard reklamowy. Podczas projektowania banner reklamowego zasadniczy jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu artykułów promocyjnych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Reasumując, profesjonalnie zaprojektowany baner zgodny z grafiką firmy jest gigantycznym instrumentem do efektywnej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42