Ogrody SOHO

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Firma Soho Investments powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej właścicieli w branży budowlanej w Stanach Zjednoczonych. Firma specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym opartym na nowoczesnych metodach realizacji inwestycji.

WYZWANIE

Inwestycja Ogrody Soho to koncepcja nowoczesnego osiedla mieszkaniowego położonego w samym centrum Jarocina. Charakterystycznymi cechami inwestycji, które musiały być uwypuklone w nowym wizerunku były: nowoczesność, wysoki standard, bliskość miasta a przy tym położenie w spokojnej okolicy.

REALIZACJA

Praca nad identyfikacją wizualną dla inwestycji Ogrody Soho obejmowała przede wszystkim zaprojektowanie logo inwestycji oraz spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie dewelopera indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. W logotypie zastosowaliśmy motyw roślinności, który miał być symolem nawiązującym do nazwy oraz miejsca, w którym powstaje osiedle – spokojna dzielnica z terenami zielonymi. W materiałach reklamowych staraliśmy się oddać atmosferę wysokiej jakości i nowoczesności oferowanych apartamentów, ale również z delikatnymi elementami graficznymi nawiązującymi do atutu inwestycji – osiedla z dużą ilością zieleni. Graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić wysoki standard budynków, eksponując wyróżniające się, imponujące wizualizacje. W zakresie tej pracy stworzyliśmy pakiet materiałów promocyjnych: ulotkę, folder dla inwestycji, grafiki do strony www oraz billboardy reklamujące markę. Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość marki Ogrody Soho. Symbolika, kolorystyka, typografia, itp. umieściły ofertę naszego klienta w sektorze produktów o podwyższonym standardzie.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder reklamowy
  • grafiki do strony www
  • baner ofertowy
  • gadżety firmowe
  • billboard
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Reklamowy katalog dla firmy

Stworzyliśmy nowy folder promocyjny dla marki. To powszechna forma prezentacji marki i jej oferty. Staraliśmy się, tak aby nasz finalny produkt był specjalną wizytówką dla użytkownika oraz formą marketingu. Otrzymaliśmy od firmy plan oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego wykonania fotografie, instrukcje dotyczące kolorów i czcionek.

strzałka

Postać folderu promocyjnego

Folder firmy wizerunkowy powstał w pionowej orientacji w formacie A4. Zaadaptowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To pierwsza faza pracy nad takim folderem - zaprojektowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce komunikować firma. Doskonała reklama to broszura dla firmy. Firmowy katalog wizerunkowy, to unikalna i renomowana postać promocji wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy reklamowe detale precyzyjnie związane z działalnością naszego klienta, aby wzbudzić w kontrahencie jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz projektant włożył dużo pracy projektując szkice, koncepcję graficzną i finalne scalenie wszystkich szczegółów. Finalny produkt jest na ogromnym poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, tak aby przekładał się na korzyści i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spoistość przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na odpowiedni wynik finalny. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych detali, a nasze foldery a4 reklamowe mają konkurencyjną jakość wśród innych producentów funkcjonujących w branży. Katalog został opracowany z uwzględnieniem najświeższych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i stosujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42