Nateen

Branża — Medycyna

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Firma Remad Med zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego oraz produktów higienicznych, jest głównym dystrybutorem produktów marki Nateen na rynek polski. Marka Natten to produkty higieniczne skierowane na osób mający problem z nietrzymaniem moczu.

WYZWANIE

Firma Remad Med wraz z wprowadzeniem na rynek polski produktów marki Nateen postanowiła wprowadzić je pod brandem typowo przeznaczonym dla polskich odbiorców. W takiej sytuacji stanęła przed koniecznością zaprojektowania dla marki zupełnie nowych materiałów. Wizerunek marki ma delikatnie nawiązywać do istniejącego już wizerunku producenta wraz z zachowaniem loga produktu.

REALIZACJA

Prace na wizerunkiem dla marki Nateen rozpoczęliśmy od analizy konkurencji na rynku polskim. Po konsultacjach z klientem, wiemy jakie są jego oczekiwania w zakresie zleconych nam materiałów do wykonania. Wizerunek dla marki Nateen, ma mieć przede wszystkim przekaz proekologiczny oraz nieść za sobą przekaz pomocy dla starszych ludzi, borykających się z problemami higienicznymi. Symbolika logotypu oraz kolorystyka podstawowa marki została przeniesiona na projekt nowych materiałów firmowych. W ramach naszej pracy dla firmy został stworzony pakiet materiałów biurowych, teczka, strona internetowa oraz foldery produktowe. Grafika wspomnianych materiałów utrzymana w stylu proekologicznym, z wykorzystaniem firmowej zieleni oraz motywu listka. Dopełnieniem zaprojektowanych materiałów był odpowiednio dobrany materiał zdjęciowy. Klienci firmy pozytywnie odebrali wykrystalizowany wizerunek dla marki Nateen. Firma poprzez nową linię garficzną materiałów została odebra bardzo pozytywnie jako firma czerpiąca swoje korzenei z natury i zarazem dbająca o potrzeby ludzi starszych.

ZADANIA WYKONANE
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka reklamowa
  • strona www
  • folder produktowy
  • ulotki dla marki
  • kalendarze firmowe
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder firmy reklamowy to sprawdzona reklama firmy

Reklama marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do prawdopodobnych kontrahentów ewentualnie dostawców biznesowych. Stąd w tym celu wykonaliśmy wyjątkowy katalog firmowy, który przedstawia bardzo ważne informacje o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki interesującemu projektowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie folder firmy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą rzetelnej marki.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt graficzny katalogu firmowego?

Aby mieć pewność, że katalogi firmowe będą poprawnie komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy szczególny projekt graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz typem działalności. Powinno się przyznać, że pasujący do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Jednocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W stosunkach biznesowych oraz z klientami to niezwykle ważne atuty.

strzałka

Katalogi reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, materiały promocyjne muszą być należytej jakości. Całkiem inaczej chwyta się w dłoni katalog firmowy, jaki zrobiony jest z odpowiedniej jakości materiałów. Postawiliśmy także na właściwą kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają markę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest ogromnie istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42