Panorama

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Panorama to kolejna z inwestycji bydgoskiego dewelopera Arkady Invest. Iwestycja zaprojektowa z myślą o osobach chcacyh mieszkać w nowoczesnym i funkcjonalnym budynku. Inwestor zadbał z dbałością o wszystkie detale. To przemyślane wnętrza, przestronne balony i duże tarasy, jak nazwa inwestycji wskazuje z widokiem na panoramę Bydgoszczy.

WYZWANIE

Firma Arkada Invest zleciła nam wykonanie identyfikacji dla nowej inwestycji budowlanej, która miała przyczynić się do wyróżnienia tej oferty na rynku nieruchomości. Nasz design miał zapewnić nowoczesną reklamę i stworzyć przestrzeń dla prezentacji inwestycji w różnych mediach. Przekaz wizualny miał za zadanie komunikować kluczowe cechy oferty – nowoczesność i fukcjonalność, a wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Bydgoszczy.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, opieraliśmy się na założeniu, że klienci rynku nieruchomości oczekują życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie potrzebują wygody, funkcjonalności oraz nowoczesności, którą stwarza nowe budownictwo mieszkaniowe. Nasi graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić nowoczesność i przemyślaną funkcjonalność mieszakań oferowanych przez dewelopera eksponując wyróżniające się ciekawą architekturą wizualizacje budynku. Konstrukacja logo to prosta w formie i konstrukcji znaku. Poprzez wykorzystanie ciągłej linii stworzyliśmy zarys ponaramy miasta, który ma być nawiązaniem do walorów lokalizacji. Wizualnie logo miało też podkreślać samą nazwę inwestycji.Efektem naszej pracy było stworzenie kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej dla marki budowlanej – począwszy od logo, typografii a skończywszy materiałach promocyjnych inwestycji – folder reklamowy, ulotki oraz reklamy zewnętrzne. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność produktu na tle konkurencji.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • teczka ofertowa
  • ulotka
  • billboardy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Broszura reklamowa dewelopera – potrzebny projekt broszury

W tak trudnych czasach, kiedy konkurencja nie śpi, funkcjonowanie deweloperów na rynku nieruchomości jest bardzo trudne. Muszą oni wręcz walczyć o klientów. Mogą to robić na wiele różnych sposobów, ale jednym z nich jest bez wątpienia posługiwanie się materiałami reklamowymi. Doskonałym przykładem jest bez wątpienia broszura dla firmy deweloperskiej. By jednak faktycznie była skuteczna, musi być wykonana profesjonalnie, w oparciu o dobrze opracowany projekt graficzny, z użyciem tylko wysokiej jakości materiałów. Dziś jest to możliwe. Trzeba tylko z tym zadaniem zgłosić się do odpowiedniego wykonawcy. Kto nim będzie? Grafik czy agencja reklamowa?

strzałka

Projekt broszury dewelopera wykonany przez grafika

Jak zapewne nietrudno się domyślić, broszura reklamowa dewelopera może być częściowo wykonana przez grafika. Chodzi tu oczywiście o samo zaprojektowanie wizualne materiału. Projekt broszury reklamowej wykona grafik w swoim studio, a drukiem zajmie się ktoś inny, na przykład po prostu drukarnia. Trudno jednak powiedzieć, czy jest to faktycznie dobre rozwiązanie. Każda z tych firm tworzy poszczególne materiały według indywidualnych zasad, metod i pomysłów. Ciężko powiedzieć, czy projekty małego folderu dla dewelopera, który grafik opracował według własnego pomysłu, zostanie dobrze dokończony, wydrukowany przez drukarnię. Czy w ten sposób da się uzyskać oczekiwany efekt. Jedno jest tu natomiast pewne – broszury reklamowe powinny być tworzone wyłącznie w oparciu o dobrze opracowany projekt promocyjny. Na nim trzeba skupić się w szczególności, bo tak naprawdę wiele od niego zależy. Grafik na pewno będzie miał mnóstwo pomysłów na stworzenie broszury dla dewelopera, tylko pytanie – czy będzie znał możliwości drukarni? Nie każda jest w stanie każdy projekt zrealizować. Tak więc byłoby trzeba wcześniej przedyskutować ten temat zarówno z grafikiem, jak i z drukarnią. W końcu broszura firmy deweloperskiej musi być profesjonalna i idealna pod każdym względem.

strzałka

Projekty broszury tworzone przez agencję reklamową

Ponieważ sprawdzony i wiarygodna firma deweloperska sprzedająca mieszkania nie może pozwolić sobie nawet na najmniejsze niedociągnięcia także w kwestii marketingu czy reklamy swojej firmy, nierzadko decyduje się na współpracę z profesjonalną agencją reklamową. I jest to bardzo rozsądne rozwiązanie dlatego, że ma możliwość skorzystania z kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia broszur reklamowych. Profesjonalne agencja deweloperska podejmuje współpracę z równie profesjonalnym studiem reklamowym, oczekując produktu wysokiej jakości, który będzie przykuwał uwagę potencjalnych klientów i jednocześnie zachęcał do zakupu nieruchomości. i na taki produkt jak najbardziej może liczyć. Dziś możliwości projektantów w tym zakresie są niemal nieograniczone. Tworzą więc oryginalne projekty broszury dewelopera, które przykuwają uwagę i wyróżniają się na tle innych, konkurencyjnych broszur. Agencja tworzy profesjonalny projekt graficzny folderu, a następnie zajmuje się jego realizacją – w tym drukiem. Tworząc ją od początku do końca ma szansę dopracować ten produkt reklamowy w najdrobniejszych szczegółach i tym samym spełnić najśmielsze oczekiwania zamawiającego, czyli dewelopera. Warto korzystać z usług takich firm promocyjnych, by mieć pewność, że zlecenie zaprojektowania broszur zostanie wykonane po prostu dobrze.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42