Texar

Branża — Odzież

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Texar to lider w branży produkcji odzieży militardnei i oudorowej. W swojej ofercie posiada bogaty wybór odzieży tektycznej i militarnej oraz wyposażenie, która na bieżąco ulega zmianie zgodnie z wymogami rynku i preferencjami Klientów.

WYZWANIE

Coraz większe zapotrzebowanie runku na odzież militarną i taktyczną, skłodniło firmę Texar do rozpoczęcia produkcji własnych produktów. Dynamiczny rozwój firmy w tym kierunku wymagał także gruntownego przebudowania wizerunku firmy. W pierwszej kolejności mieliśmy zacząć od prac nad liftingiem logotypu, tak aby móc przejść do kolejnych etapów związanych z odświeżeniem pozostałych materiałów reklamowych – folderów produktowych oraz całej serii etykiet do nowopowstałych produktów.

REALIZACJA

Podejmując prace nad wizerunkiem firmy Texar chcialiśmy uzyskać męski i outdorowy styl, który idealnie wkomponuje się w w przestrzeń wizualną brażny i rynku na jakim działa nasz klient. Dynamiczny i drapieżny projekt logo zyskał akcpetację. Umieszczenie wizerunku wilka w znaku graficznym miało na celu podkreślenie drapieżności i stylu oferowanych produktów od rynku docelowego. Symbol miał podkreślać outdorowy i militarny charakter marki. W projekcie opakowań postawiliśmy na czytelny przekaz marki, dwie dominujące barwy oraz techniczny rysunek przestawiający produkt. Styl etykiety bardzo męski, nawiązujący do wizerunku firmy. Folder oraz pozostałe elementy identyfikacji wizualnej idealnie wpasują się w drapieżny i dynamiczny wizerunek, w którym dominują szarości i zielenie, kolorystyka odzieży militarnej. Całość prac uzupełniają odpowiednie wkomponowane zdjęcia plenerowe. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy dla klienta kalendarze trójdzielne i biurkowe podkładki pod mysz. Projekt kalendarzy spójnie nawiązuje do linii projektowej pozostałych materiałów i całej identyfikacji klienta.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • broszury
 • katalogi produktowe
 • ulotki
 • zestaw opakowań
 • etykiety do produktów
 • reklama prasowa
 • plakaty
 • kalendarze ścienne
 • prezentacje firmowa
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Katalog reklamowy to świetna promocja marki

Promocja firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do możliwych kontrahentów lub dostawców biznesowych. Toteż w tym celu stworzyliśmy wyjątkowy folder firmowy, jaki przedstawia bardzo ważne informacje o naszej działalności, a równocześnie przyciąga wzrok dzięki atrakcyjnemu pomysłowi. Dobra jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą rzetelnej firmy.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt firmowej broszury?

Aby mieć pełne przekonanie, że katalogi reklamowe będą poprawnie komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy specjalny pomysł graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz formą biznesu. Trzeba przyznać, że pasujący do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równolegle w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W stosunkach biznesowych oraz z klientami to niezwykle istotne atuty.

strzałka

Foldery a4 promocyjne się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały reklamowe muszą być należytej jakości. Zupełnie inaczej chwyta się w dłoni folder firmowy, który zrobiony jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na odpowiednią kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają firmę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest bardzo bardzo ważne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42