Opeus

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Pakiety kalendarzy

KLIENT

Nowa jakość i siła wśród przedsiębiorstw sektora ślusarki budowlanej, tak w skrócie można określić pozycje Opeusa. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w nowoczesnym budownictwie. Gamę produktów stanowią: drzwi i ścianki profilowe uniwersalne oraz przeciwpożarowe, fasady i świetliki stalowe oraz aluminiowe, elewacje wentylowane.

WYZWANIE

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i silną ekspansją na rynek europejski zapadła decyzja o stworzeniu mocnego, wiarygodnego brandu. Firma posiadała już duże doświadczenie w branży, jednak brakowało jej wyrazistego wizerunku, a nawet logotypu. Wizerunek musiał być osadzony w branży budownictwa, prezentujący firmę młodą, ale z dużym kapitałem jakim jest doświadczenie. Co ważne - firma Opeus zgłosiła się do nas jako pretendująca do bycia liderem w swoim segmencie. Stąd już na samym początku wyzwanie było duże, sama identyfikacja wizualna firmy miała tworzyć wyraz stabilnego, poważnego partnera w biznesie.

REALIZACJA

Tworząc logo staraliśmy się uzyskać wyraz męski, zdecydowany. Postawiliśmy na kontrastowe zestawienie ciemnej barwy „brąz” i dużo jaśniejszej barwy „świeży zielony”. Typografię zaprojektowaliśmy prostą, o technicznym charakterze. Techniczny przekaz wzmocnił wrażenie solidności firmy Opeus w swojej branży. Aby nadać lekkości wizerunkowi stworzyliśmy rysowane delikatną kreską ilustracje łączące się ze zdjęciami budynków, klatek schodowych – co daje ciekawy efekt odrealnienia ciężkich stalowych konstrukcji, a dzięki temu wyróżnia wizerunek Opeusa na tle konkurencji. Podczas kilku lat wspólnej pracy stworzony przez nas wizerunek firmy Opeus ewoluował. Powstało z naszym udziałem wiele materiałów promocyjno-reklamowych. W niektórych dominują architektoniczne płaszczyzny firmowych kolorów brązu i zieleni, w innych kładliśmy większy nacisk na rysunek. Dzięki temu materiały firmy są różnorodne i ciekawe. W całości tworzą spójny rozwojowy pakiet wizualny wyróżniający naszego klienta klarowną indywidualną linią plastyczną. Silna, męska identyfikacja wizualna pomogła naszemu klientowi w realizacji strategii budowy solidnego przedsiębiorstwa. Opracowane wersje językowe materiałów marketingowych pozwoliły Opeusowi na rozwój handlowy, również na kolejnych rynkach europejskich.

ZADANIA WYKONANE

Podczas dłuższej współpracy powstał spory pakiet identyfikacyjny obejmujący zarówno podstawowe materiały reklamowe, jak i promocja firmy na zewnątrz.

  • logo firmy
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (tj. wizytówki, papier firmowy, koperty)
  • reklama na samochodach firmowych
  • spójny zestaw materiałów promocyjno-reklamowych (zestaw katalogów reklamowych, teczka reklamowa, teczka-clip, zestaw różnych kalendarzy reklamowych, teczki ofertowe, notesy, bloczki)
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarze Delux - Gwarancja trwałości Twojego brandu przez cały rok

Nieistotne, czy jesteś gigantem branżowym czy niewielką lokalną firmą - stała obecność Twojej marki w świadomości klienta to klucz do sukcesu. W jaki sposób osiągnąć ten cel, nie stając się nachalnym? Kluczem są doskonale zaprojektowane narzędzia marketingowe, takie jak nasze kalendarze z linii Delux. W erze, gdzie relacja z klientem to prawdziwe złoto, kalendarze promocyjne stają się dyskretnym mostem łączącym Twoją firmę z codziennym życiem odbiorców. Nasze kalendarze, wyróżniające się jakością i precyzją, są zaprojektowane tak, by służyć każdej firmie niezależnie od jej wielkości.

strzałka

Kalendarze z serii Delux - nie tylko dni, ale esencja Twojej marki

Choć kalendarz może wydawać się codziennym przedmiotem, w rzeczywistości ma potencjał stać się ważnym elementem strategii marki. Kiedy Twoje logo, wizja firmy czy wartości są codziennie obok Twojego klienta, stają się one nie tylko przypomnieniem, ale także symbolem zaufania i jakości. Nasza oferta kalendarzy obejmuje różne modele - od luksusowych edycji biurkowych, przez wielofunkcyjne wersje ścienna, aż po poręczne planery. Każdy z nich jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe, tak by najlepiej reprezentować Twoją firmę w oczach klientów.

strzałka

Doskonałość w detalach, kalendarze - klucz do wyróżnienia się w gąszczu konkurencji

W świecie biznesu, gdzie rynek jest nasycony różnorodnymi ofertami, spójność wizualna i dbałość o detale stają się nieocenione. Nasze kalendarze z serii Delux są tego doskonałym przykładem. Tworzone z pasją i precyzją, są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne, co sprawia, że Twoja firma zostanie zapamiętana jako ta, która dba o najwyższy standard w każdym aspekcie. Jeśli chcesz zapewnić swojej marce ekskluzywny i trwały ślad w życiu klientów, nasza kolekcja kalendarzy Delux jest tym, czego szukasz. Połączenie elegancji, funkcjonalności i dbałości o klienta - to nasza recepta na sukces. Zapraszamy do poznania pełni naszej oferty.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42