Entelo

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Nasz klient to wynalazca producent nowatorskiego krzesła służącego zapobieganiu i korygowaniu wad postawy u dzieci i młodzieży.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo, wizerunku dla nowej marki, pomoc marketingowa w planowaniu strategii promocyjnej produktu, projekt szeregu materiałów reklamowych według jednej spójnej linii graficznej. Ponieważ produkt Dobre Krzesło to nowość na rynku, ekspozycja samego produktu musiała być bardzo silna.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie i wielu tygodniach rozmów z klientem wyłoniła się nazwa produktu, a następnie zaprojektowaliśmy logotyp Dobrego Krzesła Entelo. Staraliśmy się uzyskać formę prostą, oszczędną, "medyczną". Po stworzeniu logo przyszła kolej na serię materiałów reklamowych - katalog, ulotki, reklamy prasowe, stoisko na targi. Ponieważ produkt Dobre Krzesło skierowany jest głównie do szkół, przeznaczony dla dzieci i młodzieży, staraliśmy się uzyskać młodzieżowy, szkolny klimat. W tym celu jako motyw wiodący naszych projektów wykorzystaliśmy ilustracje stylizowane na rysunki z zeszytów szkolnych. Kolorystyka także "szkolna", a zarazem lekko "medyczna" - błękity i granaty. Oprawa fotograficzna to kolorowe, żywe w barwach zdjęcia przedstawiające aktywne dzieci, rodzinę, szkołę itp. Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość nowej marki na polskim rynku. Przyczyniły się do tego zarówno indywidualna ilustracja, symbolika, kolorystyka, jak i odpowiednia ekspozycja wizerunku produktu w reklamach.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały reklamowe
  • strona www
  • katalog
  • ulotki
  • stoisko na targi
  • reklama prasowa
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny Projekt graficzny firmowej strony internetowej

Opracowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi idealną wizytówkę dla klientów. Stworzenie dobrego, pierwszego wrażenia na kontrahencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, dlatego budując markę powinno się korzystnie się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt promujący działalność gwarantujemy sobie dobrą pozycję w branży. Nasza propozycja projektu na tożsamość wizualną stanowi spójny przekaz marki z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz odbiorca działa na konkurencyjnym rynku, stąd musieliśmy zastosować różne rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, aby nagrodzić firmę na tle pozostałych.

strzałka

Kreacja strony www kompatybilna z wizerunkiem firmy

Proces projektowania miał głównie na celu zaprojektowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego grona dużym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, efektywnego przekazu, ażeby dobrze ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór właściwej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, tak aby jak najlepiej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie zgłasza nasz klient. Skuteczne kreowanie dobrej strony www, jaka będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko estetyka pod względem wizualnym, ale co najważniejsze odpowiednia funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, jakie zostały nam dostarczone przez firmę, jakie mają pomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Odpowiednia jakość strony internetowej i sprawdzony produkt to klucz do sukcesu firmy

Zrealizowana przez nas strona, to wysoka jakość od powstania pierwszej koncepcji i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy wokół siebie krąg wiernych nabywców i szereg oddanych projektów stron o różnorodnej problematyce. Zadbaliśmy o każdy element, tak aby zagwarantować naszym odbiorcom sto procent zadowolenia i produkt końcowy na znacznym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42