Medyk
Branża — Medycyna

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk to klinika medycyny rodzinnej, a przede wszystkim specjalistyczna lecznica dermatologiczna. Oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry oraz bogatą gamę innowacyjnych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

WYZWANIE

W związku z rozwojem oferty i zakresu usług medycznych Klinika Medyk potrzebowała nowoczesnego wizerunku i szerokiego pakietu materiałów promocyjnych. Firma chciała utrzymać swoje logo, natomiast cała linia graficzna zarówno strony internetowe jak i materiałów drukowanych miały zostać zaprojektowane na nowo. Wyzwaniem dla nas było pokazać zabiegi dermatologiczne w sposób piękny, tak, by zachęcić potencjalne klientki do korzystania z usług kliniki, a przy tym należało podkreślić aspekt „wysokich” technologii i nowoczesnej medycyny.

REALIZACJA

Prace nad zmianą całościowej identyfikacji wizualnej obejmowały przede wszystkim zaprojektowanie spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie Medyka indywidualny, niepowtarzalny charakter. Zastosowaliśmy motyw ciała uwikłanego w falujące kształty wektorowe, podkreślające smukłe kształty. Prezentując ciało ludzkie staraliśmy się unikać klimatu kojarzonego z erotyką, na rzecz „medycznego”, „dermatologicznego” przesłania.

Zrealizowaliśmy osobne ulotki reklamowe dla każdego z zabiegów dermatologicznych. Różnicuje je kolor, łączy wspólny klimat kompozycyjny i jednakowy, niestandardowy wykrój formy wydawniczej. Wiele uwagi poświęciliśmy dopracowaniu estetycznego wykończenia materiałów reklamowych.

Ponadto zaprojektowaliśmy stronę www, katalog reklamowy i teczkę reklamową utrzymane w spójnej z ulotkami, indywidualnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE

Pakiet materiałów promocyjnych:

  • spójny wizerunek dla firmy
  • materiały biurowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • katalog reklamowy o usługach
  • teczka reklamowa
  • seria 4 ulotek dla produktów
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Mała ulotka reklamowa a6 czyli spójny projekt graficzny i dopasowanie do rynku i wymagań nabywcy

Stworzona przez nas ulotka reklamowa to świetny przykład, jak estetyczny i spójny projekt graficzny może przyciągnąć uwagę kontrahentów i stać się efektywną promocją. Wychwalając tę konkretną pracę, wskazane jest zwrócić uwagę na liczne jej zalety.

strzałka

Projekt i kreacja ulotki reklamowej odpowiednia z wizerunkiem

Projekt ulotki został opracowany z przemyślaną koncepcją oraz oryginalną kreacją graficzną. Wyróżnia się on należytym doborem grafik, zdjęć oraz kolorystyki, jakie są doskonale zaadaptowane do istoty branży, w której funkcjonuje marka. Dzięki temu ulotka bez zarzutu wpisuje się w wizerunek marki i podkreśla jej unikalny charakter. Zaprojektowanie graficzne ulotki - profesjonalny projekt graficzny Solidne opracowanie graficzne materiału sprawia, że ulotka reklamowa jest nie tylko schludna, ale także funkcjonalna. Ładnie zaprojektowane i dobrane części do całości szaty graficznej dopełnia wizerunkowe cechy artykułu firmowego. Całość prezentuje się niezmiernie oryginalnie i przyciąga wzrok odbiorców.

strzałka

Wysoka jakość wykonania i troska o detale

Ulotkę reklamową wykonaliśmy z wysoką jakością, co sprawia, że jest trwała i sprawdzona jako przedmiot promocyjny. Dbałość o szczegóły, zarówno w opracowaniu graficznym, jak i w produkcji, przekłada się na estetyczny design i będzie wydajną reklamą. Ulotka reklamowa to znakomity przykład, jak połączenie spójnego projektu graficznego, poprawnego zestawiania części wizualnych oraz wysokiej jakości wykonania może prowadzić do stworzenia skutecznego produktu reklamowego. Ta konkretna praca zasługuje na poważanie za staranność i zaangażowanie w realizacji oraz przemyślane dopasowanie do potrzeb i zakresu firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42