Panorama
Branża — Budownictwo

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Panorama to kolejna z inwestycji bydgoskiego dewelopera Arkady Invest. Iwestycja zaprojektowa z myślą o osobach chcacyh mieszkać w nowoczesnym i funkcjonalnym budynku. Inwestor zadbał z dbałością o wszystkie detale. To przemyślane wnętrza, przestronne balony i duże tarasy, jak nazwa inwestycji wskazuje z widokiem na panoramę Bydgoszczy.

WYZWANIE

Firma Arkada Invest zleciła nam wykonanie identyfikacji dla nowej inwestycji budowlanej, która miała przyczynić się do wyróżnienia tej oferty na rynku nieruchomości. Nasz design miał zapewnić nowoczesną reklamę i stworzyć przestrzeń dla prezentacji inwestycji w różnych mediach. Przekaz wizualny miał za zadanie komunikować kluczowe cechy oferty – nowoczesność i fukcjonalność, a wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Bydgoszczy.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, opieraliśmy się na założeniu, że klienci rynku nieruchomości oczekują życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie potrzebują wygody, funkcjonalności oraz nowoczesności, którą stwarza nowe budownictwo mieszkaniowe. Nasi graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić nowoczesność i przemyślaną funkcjonalność mieszakań oferowanych przez dewelopera eksponując wyróżniające się ciekawą architekturą wizualizacje budynku. Konstrukacja logo to prosta w formie i konstrukcji znaku. Poprzez wykorzystanie ciągłej linii stworzyliśmy zarys ponaramy miasta, który ma być nawiązaniem do walorów lokalizacji. Wizualnie logo miało też podkreślać samą nazwę inwestycji.Efektem naszej pracy było stworzenie kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej dla marki budowlanej – począwszy od logo, typografii a skończywszy materiałach promocyjnych inwestycji – folder reklamowy, ulotki oraz reklamy zewnętrzne. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność produktu na tle konkurencji.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • teczka ofertowa
  • ulotka
  • billboardy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wydajny pomysł graficzny ulotki reklamowej dla marki

Oto nasz nowy projekt graficzny - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją opracować, aby nakłonić użytkownika do aktywności i interakcji z biznesem. Sumiennie dobraliśmy zrozumiały, ale właściwy komunikat ulotki a5. Jest to przede wszystkim wizytówka dla towaru, który ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla firmy było ważne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, stąd uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka funkcjonuje na wysoce konkurencyjnym rynku, toteż bardzo ważne było zapewnienie jej wyjątkowości i wysokiej jakości, aby pozyskać ciekawość klientów. Nasze projekty dotyczą zarówno ulotek reklamowych jak i brandingowych.

strzałka

Wielkość ulotki reklamowej

Ulotkę tworzymy w dwóch formatach - A4 oraz A5. Wszelkie wykorzystywane elementy graficzne układamy tak, aby zachować pełną klarowność. Dbamy o każdy element na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie widoczne niezależnie od jej rozmiaru. Przykładamy ogromną wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Twórczy projekt ulotki firmowej

Nasz projekt graficzny został dogłębnie zaplanowany pod wszelkim aspektem. Uważnie dobraliśmy wszystkie części składające się na ulotkę reklamową, takie jak odcienie, typografia i grafika. Dbamy o zgodność tworzonych przez nas pomysłów z wizerunkiem firmy i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt cechuje się gigantyczną postacią i walorem estetycznym, ale co najistotniejsze także funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych firm z tej branży, ale to właśnie my zapewniamy sprawdzony produkt, któremu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42