Texar

Branża — Odzież

Praca — opakowania, etykiety reklamowe

KLIENT

Texar to lider w branży produkcji odzieży militardnei i oudorowej. W swojej ofercie posiada bogaty wybór odzieży tektycznej i militarnej oraz wyposażenie, która na bieżąco ulega zmianie zgodnie z wymogami rynku i preferencjami Klientów.

WYZWANIE

Coraz większe zapotrzebowanie runku na odzież militarną i taktyczną, skłodniło firmę Texar do rozpoczęcia produkcji własnych produktów. Dynamiczny rozwój firmy w tym kierunku wymagał także gruntownego przebudowania wizerunku firmy. W pierwszej kolejności mieliśmy zacząć od prac nad liftingiem logotypu, tak aby móc przejść do kolejnych etapów związanych z odświeżeniem pozostałych materiałów reklamowych – folderów produktowych oraz całej serii etykiet do nowopowstałych produktów.

REALIZACJA

Podejmując prace nad wizerunkiem firmy Texar chcialiśmy uzyskać męski i outdorowy styl, który idealnie wkomponuje się w w przestrzeń wizualną brażny i rynku na jakim działa nasz klient. Dynamiczny i drapieżny projekt logo zyskał akcpetację. Umieszczenie wizerunku wilka w znaku graficznym miało na celu podkreślenie drapieżności i stylu oferowanych produktów od rynku docelowego. Symbol miał podkreślać outdorowy i militarny charakter marki. W projekcie opakowań postawiliśmy na czytelny przekaz marki, dwie dominujące barwy oraz techniczny rysunek przestawiający produkt. Styl etykiety bardzo męski, nawiązujący do wizerunku firmy. Folder oraz pozostałe elementy identyfikacji wizualnej idealnie wpasują się w drapieżny i dynamiczny wizerunek, w którym dominują szarości i zielenie, kolorystyka odzieży militarnej. Całość prac uzupełniają odpowiednie wkomponowane zdjęcia plenerowe. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy dla klienta kalendarze trójdzielne i biurkowe podkładki pod mysz. Projekt kalendarzy spójnie nawiązuje do linii projektowej pozostałych materiałów i całej identyfikacji klienta.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • broszury
 • katalogi produktowe
 • ulotki
 • zestaw opakowań
 • etykiety do produktów
 • reklama prasowa
 • plakaty
 • kalendarze ścienne
 • prezentacje firmowa
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywne opakowanie i etykieta reklamowa to fundament

Zaprojektowaliśmy opakowanie dla marki z myślą o działaniach reklamowych i budowaniu świadomości biznesu. Tworząc markę należy pod uwagę wziąć każdy szczegół jaki pokazujemy kontrahentowi. Posiadanie spersonalizowanych do zakresu biznesu opakowań, to klucz do wypracowania przyjemnej dla oka tożsamości wizualnej. Taki zabieg wspiera spokojnie budować rozpoznawalną markę wybijającą się w branży. Nasz kontrahent działa na wysoce konkurencyjnym rynku, w związku z tym musieliśmy zastosować graficzne i reklamowe rozwiązania na wyróżnienie jego marki z tłumu.

strzałka

Przemyślany proces opracowania etykiet i opakowań

Proces opracowania opakowania był nie lada wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o to, aby kompozycja graficzna obejmowała wszystko, co może wpłynąć na późniejszy wybór towaru przez nabywcę. Nasi projektanci zadbali o dobór odcieni i czcionek firmowych oraz grafiki, ażeby jak najpoprawniej wkomponować nasz wyrób w kreację wizualną firmy. Liczy się dla nas zgodność z tym, co zgłasza nasz kontrahent i jakie są jego oczekiwania. Skuteczne tworzenie etykiety, jaka będzie zdobić sprzedawane produkty, to nie tylko skupianie się na estetyce, lecz również na funkcjonalności i jedności w przekazie. W tym celu użyliśmy też archiwalnych fotografii firmy i "wydobyliśmy" z niej aspekty ukazujące jej istotę.

strzałka

Odpowiednia jakość i oryginalny projekt opakowania dla produktu

Aspekt jakości dobitnie wyróżnia nas pośród konkurencji. Zadbaliśmy o każdy niuans, żeby zapewnić naszym nabywcom sto procent zadowolenia i produkt finalny na wysokim poziomie. Uwzględniamy najnowsze trendy ze świata graficznego oraz marketingowego. Połączenie obu aspektów pozwala nam osiągać wielce zadowalające naszych kontrahentów efekty.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42