Villa Polanka
Branża — Budownictwo

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Działający na rynku mieszkaniowym deweloper Arkada Invest wkraczała na rynek z prestiżową propozycją. Nowa inwestycja budowlana nosiła nazwę Villa Polanka i była skierowana do osób z dość zasobnym portfelem. Villa Polanka to ekskluzywne apartamenty, z myślą o klientach którzy cenią luksus, elegancję oraz wygodę.

WYZWANIE

Inwestycja Villa Polanka charakteryzowała się podniesionym, a raczej wysokim standardem, co miała za zadanie podkreślić nowa tożsamość wizualna i dalej idąca kampania promocyjna tej inwestycji. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, wyszukane wykończenie plus zaawansowana technologia zastosowana w budynku, a ponadto wyjątkowo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie bydgoskiego Balatonu sytuowały inwestycję Arkady Invest w sektorze ofert luksusowych. Wyzwaniem dla naszych grafików było uwypuklenie tych cech unikając popadania w „próżność”.

REALIZACJA

Przystępując do pracy nad wizerunkiem Villi Polanka zrezygnowaliśmy z jakiejkolwiek „barokowości” stawiając na wyrafinowaną prostotę. Czystość formy i minimalizm grafiki uznaliśmy jako klucz do sukcesu. Kolorem dominującym uczyniliśmy głęboki, szlachetny brąz, uzupełniającym – świeżą trawiastą zieleń. Stworzyliśmy logo oparte o prostą, indywidualnie zaprojektowaną czcionkę, w którą wkomponowany został graficzny element symbolizujący roślinność. Oryginalnym zabiegiem w kreowaniu linii graficznej było wykorzystanie typografii jako elementu graficznego konstruującego kompozycję. Pragnęliśmy nadać marce charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną, dlatego – oprócz mocnych brył nowoczesnej typografii – ważnym elementem identyfikacji uczyniliśmy lekki rysunek o szkicowym charakterze. Ten rysunek dookreśla przedstawienia wizualizacji budynku – nachodzi na zdjęcia, kontynuuje je, podbija istotne elementy fotografii. Mocne, techniczne bryły połączone z lekkim artystycznym rysunkiem dają bardzo nowoczesny wyraz wizualny. Nieoczywisty w odbiorze przekaz sytuuje ofertę mieszkaniową naszego klienta w kategorii ekskluzywnych, nietuzinkowych, dostępnych tylko dla niektórych.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • identyfikacja wizualna
  • katalog reklamowy
  • ulotki reklamowe
  • reklamy prasowe
  • billboardy
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Ulotka firmowa czyli spójny pomysł graficzny i dostosowanie do rynku

Stworzona przez nas ulotka reklamowa to kapitalny przykład, jak schludny i spójny projekt graficzny może przyciągnąć uwagę nabywców i stać się efektywną reklamą. Wychwalając tę konkretną pracę, należy zwrócić uwagę na liczne jej plusy.

strzałka

Koncepcja i kreacja graficzna ulotki reklamowej

Projekt graficzny ulotki został opracowany z przemyślaną koncepcją oraz pomysłową kreacją graficzną. Wyróżnia się on trafnym doborem grafik, zdjęć oraz kolorystyki, jakie są idealnie dopasowane do istoty rynku, w której funkcjonuje marka. Dzięki temu ulotka znakomicie wpisuje się w wizerunek marki i akcentuje jej wyjątkowy charakter. Zaprojektowanie graficzne ulotki a5 Porządne opracowanie graficzne materiału powoduje, że ulotka reklamowa a5 jest nie tylko schludna, ale także funkcjonalna. Ładnie opracowane i dobrane części do całości szaty graficznej dopełnia promocyjne aspekty towaru firmowego. Całość prezentuje się szalenie atrakcyjnie i przyciąga wzrok odbiorców.

strzałka

Wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły

Ulotkę reklamową wykonaliśmy z wysoką jakością, co powoduje, że jest trwała i sprawdzona jako artykuł promocyjny. Dbałość o szczegóły, zarówno w opracowaniu graficznym, jak i w produkcji, przekłada się na estetyczny wygląd i będzie efektywną reklamą. Ulotka reklamowa to znakomity przykład, jak połączenie spójnego projektu graficznego, właściwego dobierania części wizualnych oraz wysokiej jakości wykonania może prowadzić do stworzenia skutecznego produktu reklamowego. Ta konkretna praca zasługuje na poważanie za dokładność i zaangażowanie w realizacji oraz przemyślane dostosowanie do wymogów i zakresu firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42